Skrzynki narzędziowe Yato YT-09102
Zdjęcia 7 |
Yato YT-09102 -liczba komór 10 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-09102
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO YT-09102 - walizka na narzędzia wózek składa się z 3 części kolor Cze | 498 zł |
Wózek narzędziowy YATO YT-09102 | 510 zł |
Yato Skrzynka narzędziowa na kółkach | 613 zł |
Wózek narzędziowy modułowy YATO YT-09102 | 521 zł |
WÓZEK NARZĘDZIOWY 3-CZĘŚCIOWY Yato YT-09102 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 510 zł |
Modyfikacje Yato YT-09102
Ceny na Yato YT-09102 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-09101 | od 510 zł | 10 oferty | ||
Yato YT-09102 | od 498 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →