Skrzynka narzędziowa Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A016NA
Zdjęcia 8 |
Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A016NA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A016NA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional walizka L-BOXX 13-częściowy zestaw pojemników do L-BOXX | 284 zł |
Bosch Professional L-BOXX 102, zestaw, 13 szt. - System walizek (1600A016N | 348 zł |
Walizka narzędziowa BOSCH L-BOXX 102 (1600A016NA) | 348 zł |
Bosch Professional L-boxx 102 Set 13 Pieces Toolbox Przezroczysty 1600A016 | 362 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →