Skrzynka narzędziowa Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ |
|
Kompatybilny ze wszystkimi typami kufrów (stacking) i wkładami L-BOXX. Pasuje do systemu transportu pojazdów Sortimo. Może być używany oddzielnie od modułowego systemu mobilności.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional L-BOXX 102 - System walizek (1600A012FZ) | 195 zł |
Walizka narzędziowa BOSCH L-BOXX 102 | 200 zł |
Bosch Bosch Walizka l-boxx 102 new 357 x 442 x 117mm | 217 zł |
Walizka narzędziowa BOSCH L-BOXX 102 1600A012FZ | 200 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości skrzynki narzędziowej Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ:
- Maksymalne dopuszczalne obciążenie - 100 kg
- Nośność - 25 kg
Modyfikacje Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ
Ceny na Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ |
---|---|---|---|---|
Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ | od 110 zł | 11 oferty | ||
Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0 | od 32 zł | 19 oferty | ||
Bosch L-BOXX 238 Professional 1600A012G2 | od 88 zł | 12 oferty | ||
Bosch L-BOXX 374 Professional 1600A012G3 | od 275 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →