Skrzynka narzędziowa Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0 |
|
Kompatybilny ze wszystkimi typami skrzynek i wkładów L-BOXX. Pasuje do systemu transportu pojazdów Sortimo. Może być używany oddzielnie od modułowego systemu mobilności.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Einlage L-Boxx Wkładka do Przechowywania Narzędzi Czarn | 32 zł |
Bosch L-BOXX 136 Professional | 321 zł |
Walizka narzędziowa BOSCH L-BOXX 136 | 230 zł |
Bosch Professional Wypełnienie do GWS 18.0 V-LI - Wypełnienia do przechowy | 41 zł |
Wkład BOSCH 1600A002WH | 41 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości skrzynki narzędziowej Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0:
- Maksymalne dopuszczalne obciążenie - 100 kg
- Nośność - 25 kg
Modyfikacje Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0
Ceny na Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0 |
---|---|---|---|---|
Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ | od 110 zł | 11 oferty | ||
Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0 | od 32 zł | 19 oferty | ||
Bosch L-BOXX 238 Professional 1600A012G2 | od 88 zł | 12 oferty | ||
Bosch L-BOXX 374 Professional 1600A012G3 | od 275 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →