Torba Stanley 1-97-515
Zdjęcia 20 |
Stanley 1-97-515 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-97-515
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley 1-97-515 Torba Na Narzędzia Czarny/Żółty 445 x 255 x 42 cm | 215 zł |
Stanley Stanley Torba narzędziowa 18' na kołach | 228 zł |
Torba narzędziowa STANLEY, 18' | 197 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name COBI 5826 Armed Forces Francuski samolot myśli | 222 zł |
Torba narzędziowa 18" na kółkach Stanley 975151 | 273 zł |
975151 Torba narzędziowa na kłach 18 cali, Stanley 97-515 | 232 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →