Сумка Stanley 1-96-183
Фото 13 |
Stanley 1-96-183 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-96-183
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Torba na narzędzia 447 x 275 x 235 cm wytrzymałe dno z tworzywa sz | 107 zł |
Torba narzędziowa STANLEY Open Mouth 1-96-183 | 121 zł |
Stanley Stanley Torba narzędziowa 16' open mouth | 117 zł |
Stanley Torba narzędziowa ST-1-96-183 | 107 zł |
Torba na narzędzia monterska 16'' Stanley 1-96-183 | 97 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley 1-96-183:
- Тверде водонепроникне дно
РекомендуємоПорівняти в таблиці →