Сумка Stanley FatMax FMST1-80149
Фото 6 |
Stanley FatMax FMST1-80149 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax FMST1-80149
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
STANLEY FMST1-80149 Fat Max torba na laptopa i narzędzia - czarna | 202 zł |
Stanley Stanley Torba na laptopa fatmaxx | 254 zł |
Stanley Torba narzędziowa FMST1-80149 | 206 zł |
Torba na laptopa STANLEY, 15,5x32x42,5 cm | 209 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name Bayer Wózek głęboki dla lalki City Star różowy | 234 zł |
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley FatMax FMST1-80149:
- Відділення для ноутбука до 15,6", планшета або документів формату А4
РекомендуємоПорівняти в таблиці →