Torba Stanley FatMax FMST1-80149
Zdjęcia 6 |
Stanley FatMax FMST1-80149 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax FMST1-80149
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STANLEY FMST1-80149 Fat Max torba na laptopa i narzędzia - czarna | 202 zł |
Stanley Stanley Torba na laptopa fatmaxx | 254 zł |
Stanley Torba narzędziowa FMST1-80149 | 206 zł |
Torba na laptopa STANLEY, 15,5x32x42,5 cm | 209 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name Bayer Wózek głęboki dla lalki City Star różowy | 234 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości skrzynki narzędziowej Stanley FatMax FMST1-80149:
- Przegroda na laptopa do 15,6 cala, tablet lub dokumenty A4
PolecamyPorównaj w tabeli →