Ящик для інструменту Stanley 1-92-066
Stanley 1-92-066 19"24" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-92-066
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Produkty gospodarstwa domowego Wielobarwny Standard 1-92-066 | 166 zł |
Skrzynka narzędziowa STANLEY, 19', 260 mm | 91 zł |
Stanley Skrzynka narzędziowa S1-92-066 | 111 zł |
Stanley Skrzynka Narzędziowa Seria 2000 19 S/92-066-1 3253561920660 | 97 zł |
Skrzynka narzędziowa seria 2000 19" | 110 zł |
Stanley Skrzynia na Narzędzia Czarny/Żółty 48 cm 1-92-066 | 83 zł |
Stanley Skrzynka narzędziowa S1-92-066 | 112 zł |
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley 1-92-066:
- Петля для навісного замку
- Модель 1-92-064 — розмір 12.5"
- Модель 1-92-065 — розмір 16"
- Модель 1-92-066 — розмір 19"
- Модель 1-92-067 — розмір 24"
Модификації Stanley 1-92-066
Ціни на Stanley 1-92-066 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-92-066 | від 83 zł | 7 пропозицій | ||
Stanley 1-92-067 | від 131 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →