Ящик для інструменту Stanley 1-92-065
Фото 3 |
Stanley 1-92-065 12.5"16" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-92-065
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley 1-92-065 Skrzynka na Narzędzia Czarny/Żółty 41 cm | 56 zł |
Skrzynka narzędziowa STANLEY, 16' | 93 zł |
920651 Skrzynka narzędziowa seria 2000 16 cali, Stanley 92-065 | 72 zł |
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley 1-92-065:
- Петля для навісного замку
- Модель 1-92-064 — розмір 12.5"
- Модель 1-92-065 — розмір 16"
- Модель 1-92-066 — розмір 19"
- Модель 1-92-067 — розмір 24"
Модификації Stanley 1-92-065
Ціни на Stanley 1-92-065 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-92-064 | від 39 zł | 5 пропозицій | ||
Stanley 1-92-065 | від 56 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →