Ящик для інструменту Stanley 1-92-064
Фото 3 |
Stanley 1-92-064 12.5"16" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-92-064
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Skrzynka Narzędziowa Czarny/Żółty 32 x 13 x 17 cm 1-92-064 | 63 zł |
Stanley Stanley Skrzynka seria 2000 12,5' | 42 zł |
Stanley Skrzynka narzędziowa 920641 | 63 zł |
Skrzynka STANLEY, 12,5', 322 mm | 39 zł |
920641 Skrzynka narzędziowa seria 2000 12.5 cala, Stanley 92-064 | 55 zł |
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley 1-92-064:
- Петля для навісного замку
- Модель 1-92-064 — розмір 12.5"
- Модель 1-92-065 — розмір 16"
- Модель 1-92-066 — розмір 19"
- Модель 1-92-067 — розмір 24"
Модификації Stanley 1-92-064
Ціни на Stanley 1-92-064 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-92-064 | від 39 zł | 5 пропозицій | ||
Stanley 1-92-065 | від 51 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →