Skrzynka narzędziowa Stanley 1-92-065
Zdjęcia 3 |
Stanley 1-92-065 12.5"16" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-92-065
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley 1-92-065 Skrzynka na Narzędzia Czarny/Żółty 41 cm | 56 zł |
Skrzynka narzędziowa STANLEY, 16' | 93 zł |
920651 Skrzynka narzędziowa seria 2000 16 cali, Stanley 92-065 | 72 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości skrzynki narzędziowej Stanley 1-92-065:
- Pętla na kłódkę
- Model 1-92-064 - rozmiar 12,5"
- Model 1-92-065 - rozmiar 16"
- Model 1-92-066 - rozmiar 19"
- Model 1-92-067 - rozmiar 24"
Modyfikacje Stanley 1-92-065
Ceny na Stanley 1-92-065 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-92-064 | od 39 zł | 6 oferty | ||
Stanley 1-92-065 | od 56 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →