Skrzynka narzędziowa Stanley STST1-75521
Zdjęcia 11 |
Stanley STST1-75521 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley STST1-75521
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Skrzynka narzędziowa STANLEY Essential STST1-75521 | 90 zł |
Stanley Skrzynka narzędziowa Essential 19" | 88 zł |
Skrzynka STANLEY essential, 19', 480 mm | 78 zł |
SKRZYNKA NARZĘDZIOWA ESSENTIAL 19'' ZATRZASKI METALOWE | 97 zł |
Modyfikacje Stanley STST1-75521
Ceny na Stanley STST1-75521 |
---|---|---|---|---|
Stanley STST1-75515 | od 33 zł | 7 oferty | ||
Stanley STST1-75518 | od 42 zł | 4 oferty | ||
Stanley STST1-75521 | od 78 zł | 6 oferty | ||
Stanley STST82976-1 | od 172 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →