Torba Stanley FatMax 1-93-950
Zdjęcia 5 |
Stanley FatMax 1-93-950 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax 1-93-950
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley FatMax Torba narzędziowa z uchwytem z trwałego materiału Denier 60 | 133 zł |
Torba narzędziowa STANLEY 1-93-950 | 152 zł |
Stanley Stanley Torba fatmax 18' 1-93-950 | 152 zł |
Torba narzędziowa STANLEY 1-93-950 | 152 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości skrzynki narzędziowej Stanley FatMax 1-93-950:
- Twardy wodoodporny spód
PolecamyPorównaj w tabeli →