Torba na pas Stanley 1-96-178
Zdjęcia 5 |
Stanley 1-96-178 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-96-178
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pas narzędziowy STANLEY 1-96-178 | 101 zł |
Pas narzędziowy STANLEY 1-96-178 96-178 | 101 zł |
Stanley Pas monterski S1-96-178 | 97 zł |
Pas Monterski, Dwie Kieszenie Stanley | 75 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości skrzynki narzędziowej Stanley 1-96-178:
- Uchwyt na młotek
PolecamyPorównaj w tabeli →