Torba Stanley STST1-73615
Zdjęcia 5 |
Stanley STST1-73615 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley STST1-73615
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Torba na narzędzia Essential 14" organizer narzędziowy STST1-73615 | 99 zł |
Torba narzędziowa STANLEY STST1-73615 | 123 zł |
Stanley Stanley Torba narzędziowa 14' 37 x 23 x 25 cm | 127 zł |
Torba narzędziowa STANLEY STST1-73615 | 117 zł |
Torba narzędziowa STANLEY STST1-73615 | 123 zł |
STANLEY TORBA NARZĘDZIOWA 14' 37 x 23 x 25 cm | 99 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →