Ящик для інструменту Stanley 1-79-216
Фото 5 |
Stanley 1-79-216 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-79-216
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Basic Skrzynka Narzędziowa Czarny/Żółty 155 x 87 x 64 cm 1-79-216 | 72 zł |
Black & Decker Stanley One Touch Toolbox | 118 zł |
Skrzynka STANLEY basic, 16' | 75 zł |
792161 Skrzynka narzędziowa Basic 16 cali, Stanley 79-216 | 88 zł |
Модифікації моделі:
- Модель 1-79-216 — розмір 16"
- Модель 1-79-217 — розмір 19"
- Модель 1-79-218 — розмір 24"
Модификації Stanley 1-79-216
Ціни на Stanley 1-79-216 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-79-216 | від 72 zł | 4 пропозиції | ||
Stanley 1-79-217 | від 111 zł | 7 пропозицій | ||
Stanley 1-79-218 | від 139 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →