Skrzynka narzędziowa Stanley 1-79-216
Zdjęcia 5 |
Stanley 1-79-216 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-79-216
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Basic Skrzynka Narzędziowa Czarny/Żółty 155 x 87 x 64 cm 1-79-216 | 72 zł |
Skrzynka STANLEY basic, 16' | 75 zł |
792161 Skrzynka narzędziowa Basic 16 cali, Stanley 79-216 | 88 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model 1-79-216 - rozmiar 16"
- Model 1-79-217 - rozmiar 19"
- Model 1-79-218 - rozmiar 24"
Modyfikacje Stanley 1-79-216
Ceny na Stanley 1-79-216 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-79-216 | od 72 zł | 3 oferty | ||
Stanley 1-79-217 | od 111 zł | 6 oferty | ||
Stanley 1-79-218 | od 139 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →