Skrzynki narzędziowe Stanley STST1-71962
Zdjęcia 14 |
Stanley STST1-71962 |
|
Zestaw składa się ze skrzynki pocztowej Stanley STST1-71964 i organizera Stanley STST1-71983
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley STST1-71962
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Stanley Skrzynka narzędziowa click & connect + organizer | 203 zł |
Stanley Skrzynka narzędziowa STST1-71962 | 175 zł |
Skrzynka narzędziowa STANLEY click & connect | 190 zł |
Zestaw Stanley STST1-71962 składa się z:
- Pudełko Stanley STST1-71964
- Organizator Stanley STST1-71983
PolecamyPorównaj w tabeli →