Skrzynki narzędziowe Stanley 1-70-327
Zdjęcia 16 |
Stanley 1-70-327 -18.7" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-70-327
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Ruchomy warsztat - 2w1 przenośna skrzynka narzędziowa na kółkach 1 | 282 zł |
Stanley Skrzynka narzędziowa na kółkach S1-70-327 | 346 zł |
RUCHOMY WARSZTAT 2W1 | 328 zł |
Modyfikacje Stanley 1-70-327
Ceny na Stanley 1-70-327 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-70-326 | od 219 zł | 9 oferty | ||
Stanley 1-70-327 | od 282 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →