Organizer Stanley 1-94-745
Zdjęcia 25 |
Stanley 1-94-745 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-94-745
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STANLEY Organizer modułowy SORT MASTER 90 pudełko na narzędzia 1-94-745 | 56 zł |
Stanley Stanley Organizer sortmaster 90 | 69 zł |
Stanley Organizer narzędziowy Sort Master 90 | 64 zł |
Organizer STANLEY sortmaster, 430 mm | 57 zł |
STANLEY Organizer Sort Master 90 94-745 | 80 zł |
Organizer Sort1-94-745 Lumarko | 155 zł |
947451 Organizer Sort Master 90 Stanley 94-745 | 83 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →