Taca Stanley STST82714-1
Zdjęcia 5 |
Stanley STST82714-1 6.5"13.4" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley STST82714-1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley STST82743-1 pojemniki magazynowe 4 niebieskie odporne na uderzenia | 43 zł |
Stanley Stanley St.pojemnik warsztatowy 4-czarny | 23 zł |
Stanley, POJEMNIK WARSZTATOWY 4-CZARNY | 20 zł |
Różnice w modelach
- STST82714-1 - żółty
- STST82741-1 - kolor czarny
- STST82742-1 - czerwony
- STST82743-1 - kolor niebieski
Modyfikacje Stanley STST82714-1
Ceny na Stanley STST82714-1 |
---|---|---|---|---|
Stanley STST82710-1 | od 7 zł | 1 oferta | ||
Stanley STST82714-1 | od 20 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →