Skrzynka narzędziowa Stanley FatMax 1-95-616
Zdjęcia 8 |
Stanley FatMax 1-95-616 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax 1-95-616
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STANLEY FATMAX Organizer do przechowywania skrzynek narzędziowych z wytrzy | 190 zł |
Stanley Stanley Skrzynka fatmax 23' szara | 232 zł |
Stanley Skrzynka narzędziowa S1-95-616 | 190 zł |
Skrzynka STANLEY fatmax, 23' | 197 zł |
Modyfikacje Stanley FatMax 1-95-616
Ceny na Stanley FatMax 1-95-616 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 1-95-615 | od 185 zł | 3 oferty | ||
Stanley FatMax 1-95-616 | od 190 zł | 4 oferty | ||
Stanley FatMax 1-95-617 | od 209 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →