Ящик для інструменту Stanley 1-97-514
Фото 15 |
Stanley 1-97-514 19"24" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-97-514
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley - Pudełko z Organizerem 24"/ 67 cm 1-97-514 | 312 zł |
Stanley 19" And 24" Tote With Top Organizer | 231 zł |
Skrzynka narzędziowa STANLEY 1-97-514 | 195 zł |
Stanley Skrzynka narzędziowa S1-97-514 | 192 zł |
Skrzynka narzędziowa STANLEY 1-97-514 | 189 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley 1-97-514:
- Знімний органайзер
Модификації Stanley 1-97-514
Ціни на Stanley 1-97-514 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-70-317 | від 154 zł | 4 пропозиції | ||
Stanley 1-97-514 | від 172 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →