Skrzynka narzędziowa Stanley 1-97-514
Zdjęcia 15 |
Stanley 1-97-514 19"24" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-97-514
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley - Pudełko z Organizerem 24"/ 67 cm 1-97-514 | 312 zł |
Skrzynka narzędziowa STANLEY 1-97-514 | 195 zł |
Stanley Skrzynka narzędziowa S1-97-514 | 192 zł |
Skrzynka narzędziowa STANLEY 1-97-514 | 189 zł |
Skrzynka narzędziowa STANLEY 1-97-514 | 195 zł |
Skrzynka STANLEY, 24' | 172 zł |
975141 Skrzynia na narzędzia z organizerem 24 cali, Stanley 97-514 | 206 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości skrzynki narzędziowej Stanley 1-97-514:
- Wyjmowany organizer
Modyfikacje Stanley 1-97-514
Ceny na Stanley 1-97-514 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-70-317 | od 154 zł | 4 oferty | ||
Stanley 1-97-514 | od 172 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →