Torba Stanley 1-96-182
Zdjęcia 6 |
Stanley 1-96-182 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-96-182
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Torba narzędziowa 16 otwarta monterska 1-96-182 | 138 zł |
Stanley Torba narzędziowa ST-1-96-182 | 138 zł |
STANLEY Torba narzędziowa 16" otwarta 96-182 | 145 zł |
Torba narzedziowa 16" otwarta | 174 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości skrzynki narzędziowej Stanley 1-96-182:
- Twardy wodoodporny spód
PolecamyPorównaj w tabeli →