Skrzynka narzędziowa Stanley STST1-75515
Zdjęcia 7 |
Stanley STST1-75515 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley STST1-75515
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Stanley St.skrzynka essential met.zatrz. 12,5' | 41 zł |
Skrzynka narzędziowa STANLEY STST1-75515 | 40 zł |
Stanley, SKRZYNKA ESSENTIAL MET.ZATRZ. 12,5' | 34 zł |
Skrzynka narzędziowa STANLEY STST1-75515 | 40 zł |
SKRZYNKA NARZĘDZIOWA ESSENTIAL ZATRZASKI METALOWE 12,5 | 44 zł |
Modyfikacje Stanley STST1-75515
Ceny na Stanley STST1-75515 |
---|---|---|---|---|
Stanley STST1-75515 | od 34 zł | 7 oferty | ||
Stanley STST1-75518 | od 42 zł | 4 oferty | ||
Stanley STST1-75521 | od 78 zł | 2 oferty | ||
Stanley STST82976-1 | od 168 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →