Torba DeWALT DWST1-79210
Zdjęcia 3 |
DeWALT DWST1-79210 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DWST1-79210
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEWALT DWST1-79210 Torba podróżna na kółkach z kółkami żółto-czarna duża 6 | 363 zł |
Dewalt Dewalt Torba narzędziowa na kółkach dwst1-79210 | 427 zł |
Dewalt Torba narzędziowa DWST1-79210 | 372 zł |
Torba narzędziowa na kółkach DEWALT | 410 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →