Wiertarko-wkrętarka Bosch EasyDrill 18V-40 06039D8005
Zdjęcia 7 |
Bosch EasyDrill 18V-40 06039D8005 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch EasyDrill 18V-40 06039D8005
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Home And Garden Easydrill 18V-40 Wiertarko-Wkrętarka Czarny/Zielony | 389 zł |
Bosch Cordless Drill Driver EasyDrill 18V-40 | 475 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH EasyDrill 18V-40 06039D8005 | 421 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH EasyDrill 18V-40 06039D8005 | 416 zł |
Wiertarko-wkrętarka Bosch Easydrill 18V-40 18 V 2 x akumulator 2 Ah (06039 | 574 zł |
Bosch Professional Easydrill 18v-40 2x2.0ah Electric Screwdriver Posrebrza | 583 zł |
Modyfikacje Bosch EasyDrill 18V-40 06039D8005
Ceny na Bosch EasyDrill 18V-40 06039D8005 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyDrill 18V-40 06039D8004 | od 369 zł | 6 oferty | ||
Bosch EasyDrill 18V-40 06039D8005 | od 389 zł | 7 oferty | ||
Bosch EasyDrill 18V-40 06039D8000 | od 211 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →