Karta graficzna ASRock Radeon RX 7900 XTX AQUA 24GB OC (RX7900XTX AQ 24GO)
Zdjęcia 6 |
ASRock Radeon RX 7900 XTX AQUA 24GB OC |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ASRock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ASRock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ASRock Radeon RX 7900 XTX AQUA 24GB OC
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASrock Radeon RX 7900 XTX AQUA OC 24GB GDDR6 384bit FSR | 6 599 zł |
ASROCK AMD Radeon RX 7900 XTX AQUA 24GB OC GDDR6 384-bit 3xDP 1xHDMI | 6 510 zł |
Karta graficzna ASRock Radeon RX 7900 XTX AQUA 24GB OC | 7 434 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →