Zlewozmywak kuchenny Alveus Combi Ceral 100 1136494 1000x600 lewa
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Alveus Combi Ceral 100 1136494 1000x600 lewa 1000x600 prawa |
|
Zlew ze zintegrowaną płytą szklano-ceramiczną.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Combi Ceral 100 1136494 1000x600 lewa
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus Combi Ceral 100 1136494K Komora z lewej strony Stalowy | 1 949 zł |
Alveus Combi Ceral 100 1136494K Komora z lewej strony Stalowy | 2 319 zł |
Blat minikuchni ALVEUS COMBI 100x60 SATYNA (komora LEWA) (1136494)*** zamó | 2 199 zł |
Blat minikuchni ALVEUS COMBI 100x60 SATYNA (komora LEWA) (1136494)*** zamó | 1 899 zł |
ALVEUS COMBI ELECTRA 100 zlewozmywak z wbudowaną kuchenką | 2 401 zł |
ALVEUS Zlewozmywak z płytą indukcyjną COMBI CERAL 100 satyna, k.lewa 11364 | 1 959 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Alveus Combi Ceral 100 1136494
Ceny na Alveus Combi Ceral 100 1136494 |
---|---|---|---|---|
Alveus Combi Ceral 100 1136494 1000x600 lewa | od 1 899 zł | 6 oferty | ||
Alveus Combi Ceral 100 1136495 1000x600 prawa | od 2 539 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →