Zlewozmywak kuchenny Alveus Combi Ceral 100 1136495 1000x600 prawa
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Alveus Combi Ceral 100 1136495 1000x600 lewa 1000x600 prawa |
|
Zlew ze zintegrowaną płytą szklano-ceramiczną.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Combi Ceral 100 1136495 1000x600 prawa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus Combi Ceral 1136495K Komora z prawej strony Stalowy | 2 539 zł |
Blat minikuchni ALVEUS COMBI 100x60 SATYNA (komora PRAWA) (1136495) *** za | 2 199 zł |
Blat minikuchni ALVEUS COMBI 100x60 SATYNA (komora PRAWA) (1136495) *** za | 1 899 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Alveus Combi Ceral 100 1136495
Ceny na Alveus Combi Ceral 100 1136495 |
---|---|---|---|---|
Alveus Combi Ceral 100 1136494 1000x600 lewa | od 1 899 zł | 6 oferty | ||
Alveus Combi Ceral 100 1136495 1000x600 prawa | od 1 899 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →