Karta graficzna AFOX GeForce GT 710 AF710-1024D3L5-V3
Zdjęcia 4 |
AFOX GeForce GT 710 AF710-1024D3L5-V3 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX GeForce GT 710 AF710-1024D3L5-V3
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX Karta graficzna GeForce GT710 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan V3 K | 166 zł |
AFOX GeForce GT710 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan V3 AF710-1024D3L5-V3 | 175 zł |
AFOX Karta graficzna GeForce GT710 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan V3 1 | 166 zł |
Karta graficzna AFOX GeForce GT 710 1GB DDR3 (AF710-1024D3L5-V3) | 166 zł |
Karta graficzna GeForce GT710 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan V3 AF710- | 179 zł |
Karta graficzna GeForce GT710 1GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan V3 | 188 zł |
AFOX GeForce GT 710 1GB DDR3 64BIT BOX | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →