Karta graficzna AFOX Radeon RX 550 AFRX550-8192D5H4-V6
Zdjęcia 5 |
AFOX Radeon RX 550 AFRX550-8192D5H4-V6 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX Radeon RX 550 AFRX550-8192D5H4-V6
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX RADEON RX 550 8 GB GDDR5 DVI HDMI DP DF ATX podwójny wentylator AFRX5 | 764 zł |
AFOX AFOX RADEON RX 550 8GB GDDR5 DVI HDMI DP DF AFRX550-8192D5H4-V6 | 567 zł |
Karta graficzna AFOX Radeon RX 550 8GB GDDR5 (AFRX550-8192D5H4-V6) | 489 zł |
AFOX RADEON RX 550 8GB GDDR5 DVI HDMI DP DF - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 516 zł |
AFOX RADEON RX 550 8GB GDDR5 DVI HDMI DP DF AFRX550-8192D5H4-V6 | 546 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! AFOX RAD-EON RX 550 8GB GDDR5 DVI HDMI DP DF AFRX550-8 | 544 zł |
AFOX RADEON RX 550 8GB GDDR5 DVI HDMI DP DF AFRX550-8192D5H4-V6 | 575 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →