Karta graficzna AFOX Radeon R9 370 AFR9370-4096D5H4
AFOX Radeon R9 370 AFR9370-4096D5H4 |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX Radeon R9 370 AFR9370-4096D5H4
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX Radeon R9 370 4GB GDDR5 256BIT DVI HDMI DP ATX Dual Fan AFR9370-4096D | 691 zł |
AFOX Karta graficzna - Radeon R9 370 4GB GDDR5 256BIT DVI HDMI DP ATX Dual | 469 zł |
AFOX AFOX RADEON R9 370 4GB GDDR5 256BIT DVI HDMI DP ATX DUAL FAN AFR9370- | 532 zł |
AFOX Karta graficzna - Radeon R9 370 4GB GDDR5 256BIT DVI HDMI DP ATX Dual | 469 zł |
Karta graficzna AFOX Radeon R9 370 4GB GDDR5 (AFR9370-4096D5H4) | 471 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →