Karta graficzna AFOX GeForce GTX 1050 Ti AF1050Ti-4096D5H2
Zdjęcia 4 |
AFOX GeForce GTX 1050 Ti AF1050Ti-4096D5H2 |
|
Kompaktowa i niedroga karta graficzna z aktywnym systemem chłodzenia i obsługą konfiguracji z trzema monitorami. Model jest pozycjonowany przez producenta w przystępnym segmencie cenowym i może służyć jako dobry wybór do montażu niedrogich komputerów multimedialnych. Sercem sprzętu karty graficznej AFOX GeForce GTX 1050 Ti AF1050Ti-4096D5H2 jest 14-nanometrowy procesor graficzny Paskal GP107 z mikroarchitekturą, który ma 768 rdzeni Cuda, 48 jednostek teksturujących i 32 jednostki rastrowe.
„Na pokładzie” zapewnia też 4 GB pamięci GDDR5 ze 128-bitową szyną danych. Częstotliwość GPU mieści się w zakresie od 1290 do 1392 MHz. Karta graficzna tego typu pozwoli użytkownikowi uruchamiać nowoczesne gry komputerowe próbki do 2022 roku, ale jednocześnie można jak najszybciej liczyć na ustawienia niskiej/średniej jakości grafiki. System chłodzenia ma dwa aktywne wentylatory, które usuwają nadmiar ciepła z karty graficznej. W zestawie portów znajdują się trzy złącza - po jednym dla DVI-I, HDMI i DisplayPort. W sumie pozwala to na tworzenie konfiguracji z trzema monitorami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Kup AFOX GeForce GTX 1050 Ti AF1050Ti-4096D5H2
Karta graficzna AFOX GeForce GTX 1050 Ti 4GB | 985 zł |
Karta graficzna AFOX GeForce GTX 1050 Ti 4GB AF1050TI-4096D5H2-V4 | 991 zł |
Karta graficzna AFOX GeForce GTX 1050Ti Dual Fan H2 4GB GDDR5 (AF1050TI-40 | 669 zł |
Karta graficzna AFOX GeForce GTX 1050Ti Dual Fan H2 4GB GDDR5 (AF1050TI-40 | 634 zł |