Karta graficzna AFOX Radeon HD 5450 AF5450-2048D3L5
AFOX Radeon HD 5450 AF5450-2048D3L5 2021 rok 1 GB / 650 MHz2 GB / 650 MHz |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AFOX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AFOX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AFOX Radeon HD 5450 AF5450-2048D3L5
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AFOX Karta graficzna - Radeon HD 5450 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan K | 162 zł |
AFOX Radeon HD 5450 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan AF5450-2048D3L5 | 171 zł |
AFOX AFOX RADEON HD 5450 2GB DDR3 64BIT DVI HDMI VGA LP FAN AF5450-2048D3L | 172 zł |
AFOX Karta graficzna - Radeon HD 5450 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan 1 | 162 zł |
AFOX RADEON HD 5450 2GB DDR3 64BIT DVI HDMI VGA LP FAN AF5450-2048D3L5 | 197 zł |
Karta graficzna - Radeon HD 5450 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Fan | 188 zł |
AFOX RADEON HD 5450 2GB DDR3 64BIT DVI HDMI VGA LP FAN AF5450-2048D3L5 | 181 zł |
Modyfikacje AFOX Radeon HD 5450 AF5450-2048D3L5
Ceny na AFOX Radeon HD 5450 AF5450-2048D3L5 |
---|---|---|---|---|
AFOX Radeon HD 5450 AF5450-1024D3L5 | od 141 zł | 5 oferty | ||
AFOX Radeon HD 5450 AF5450-2048D3L5 | od 162 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →