Pamięć RAM A-Data XPG Gammix D35 DDR4 1x8Gb AX4U32008G16A-SBKD35
Zdjęcia 7 |
A-Data AX4U32008G16A-SBKD35 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG Gammix D35 DDR4 1x8Gb AX4U32008G16A-SBKD35
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Pamięć XPG GAMMIX D35 DDR4 3200 DIMM 8GB czarna SAADA4G083200XF | 108 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Gammix D35 8GB 3200MHz | 103 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Gammix D35 8GB 3200MHz AX4U32008G16A-SBKD35 | 103 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Gammix D35 8GB 3200MHz | 103 zł |
Pamięć Ram Adata Gammix 8Gb Ddr4 3200Mhz | 131 zł |
A-data Xpg D35 Gaming Ax4u32008g16a-sbkd35 1x8gb Ddr4 3200mhz Ram Czarny | 90 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →