Pamięć RAM A-Data Premier DDR4 1x16Gb AD4U320016G22-SGN
A-Data AD4U320016G22-SGN 2666 MHz CL19 3200 MHz CL22 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Premier DDR4 1x16Gb AD4U320016G22-SGN
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
A-Data ADATA Premier Series | 194 zł |
Adata Pamięć Premier DDR4 3200 DIMM 16GB CL22 ST SAADA4G163200S2 | 152 zł |
ADATA Premier 16GB [1x16GB 3200MHz DDR4 CL22 DIMM] RD-DDR4-ADA-023 | 175 zł |
Adata Premier DDR4 16GB 3200 CL22 | 135 zł |
Pamięć A-DATA UDIMM DDR4 16GB 3200MHz 1.2V SINGLE | 240 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje A-Data Premier DDR4 1x16Gb
Ceny na A-Data Premier DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier DDR4 1x16Gb AD4U266616G19-SGN | od 176 zł | 1 oferta | ||
A-Data Premier DDR4 1x16Gb AD4U320016G22-SGN | od 135 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →