Оперативна пам'ять GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X2666D464L16/16G
Фото 7 |
GOODRAM IR-X2666D464L16/16G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X2666D464L16/16G
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodram XCR01 Moduł Pamięci do PC i Laptopów 5 Sztuk IR-X2666D464L16/16G | 271 zł |
GOODRAM IRDM X 16GB [1x16GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4266-GR-007 | 162 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm X 16GB 2666MHz | 158 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm X 16GB 2666MHz IR-X2666D464L16 16G | 153 zł |
Pamięć RAM DIMM 16GB DDR4 2666MHz IRDM X by GOODRAM IR-X2666D464L16/16G | 172 zł |
Модификації GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb
Ціни на GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X2666D464L16/16G | від 153 zł | 7 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X2666D464L16S/16G | від 144 zł | 12 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X3000D464L16/16G | від 145 zł | 33 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X3200D464L16/16G | від 148 zł | 31 пропозиція | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X3200D464L16A/16G | від 148 zł | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →