Pamięć RAM GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X2666D464L16/16G
Zdjęcia 7 |
GOODRAM IR-X2666D464L16/16G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X2666D464L16/16G
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodram XCR01 Moduł Pamięci do PC i Laptopów 5 Sztuk IR-X2666D464L16/16G | 271 zł |
GOODRAM IRDM X 16GB [1x16GB 2666MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4266-GR-007 | 162 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm X 16GB 2666MHz | 158 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm X 16GB 2666MHz IR-X2666D464L16 16G | 153 zł |
Pamięć RAM DIMM 16GB DDR4 2666MHz IRDM X by GOODRAM IR-X2666D464L16/16G | 172 zł |
Modyfikacje GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb
Ceny na GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X2666D464L16/16G | od 153 zł | 7 oferty | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X2666D464L16S/16G | od 144 zł | 12 oferty | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X3000D464L16/16G | od 145 zł | 33 oferty | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X3200D464L16/16G | od 148 zł | 31 oferta | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x16Gb IR-X3200D464L16A/16G | od 148 zł | 41 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →