Pamięć RAM A-Data Lancer Blade RGB DDR5 2x16Gb AX5U6000C3016G-DTLABRBK
Wideo 1Zdjęcia 8 |
A-Data AX5U6000C3016G-DTLABRBK 6000 MHz CL30 6400 MHz CL32 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Lancer Blade RGB DDR5 2x16Gb AX5U6000C3016G-DTLABRBK
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Pamięć Lancer Blade RGB DDR5 6000 32GB (2x16) CL30 czarna SAADA50326 | 559 zł |
Adata XPG LancerBlade RGB 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL30 DIMM] RD-DDR5-ADA | 589 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Lancer Blade RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz | 549 zł |
Adata Lancer Blade RGB DDR5 32GB (2x16GB) 6000 CL30 Czarny | 549 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data Lancer Blade RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na A-Data Lancer Blade RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data Lancer Blade RGB DDR5 2x16Gb AX5U6000C3016G-DTLABRBK | od 546 zł | 15 oferty | ||
A-Data Lancer Blade RGB DDR5 2x16Gb AX5U6400C3216G-DTLABRBK | od 509 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →