Pamięć RAM A-Data Notebook Premier DDR4 1x16Gb AD4S320016G22-SGN
A-Data AD4S320016G22-SGN 2666 MHz CL19 3200 MHz CL22 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Notebook Premier DDR4 1x16Gb AD4S320016G22-SGN
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Pamięć Premier DDR4 3200 SODIM 16GB CL22 Single Tray SBADA4G163200S2 | 155 zł |
ADATA 16GB [1x16GB 3200MHz DDR4 CL22 SODIMM] RD-DDR4SO-ADA-033 | 168 zł |
Pamięć RAM ADATA Premier 16GB 3200MHz | 160 zł |
ADATA Pamięć DDR4 ADATA Premier 16GB 3200MHz CL22 SO-DIMM | 191 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje A-Data Notebook Premier DDR4 1x16Gb
Ceny na A-Data Notebook Premier DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data Notebook Premier DDR4 1x16Gb AD4S266616G19-SGN | od 162 zł | 1 oferta | ||
A-Data Notebook Premier DDR4 1x16Gb AD4S320016G22-SGN | od 155 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →