Pamięć RAM GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x8Gb IRP-C3600D4V64L18S/8G
Wideo 3Zdjęcia 4 |
GOODRAM IRP-C3600D4V64L18S/8G |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GOODRAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GOODRAM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x8Gb IRP-C3600D4V64L18S/8G
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOODRAM 8GB 3600MHz CL18 SR DIMM CRIMSON WHITE IRP-C3600D4V64L18S/8G | 135 zł |
GOODRAM IRDM PRO 8GB biała [1x8GB 3600MHz CL18 DIMM] RD-DDR4-GR-018 | 100 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm Pro 8GB 3600MHz | 104 zł |
Pamięć RAM GOODRAM Irdm Pro 8GB 3600MHz IRP-C3600D4V64L18S 8G | 100 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x8Gb
Ceny na GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x8Gb IRP-3600D4V64L17S/8G | od 190 zł | 3 oferty | ||
GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x8Gb IRP-C3600D4V64L18S/8G | od 99 zł | 9 oferty | ||
GOODRAM IRDM PRO DDR4 1x8Gb IRP-4000D4V64L18S/8G | od 152 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →