Pamięć RAM A-Data XPG Gammix D35 DDR4 2x16Gb AX4U320016G16A-DTBKD35
Zdjęcia 5 |
A-Data AX4U320016G16A-DTBKD35 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG Gammix D35 DDR4 2x16Gb AX4U320016G16A-DTBKD35
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Pamięć XPG GAMMIX D35 DDR4 3200 DIMM 32GB (2x16) czarna SAADA4G32320 | 317 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Gammix D35 32GB 3200MHz | 323 zł |
ADATA XPG Gammix D35 32GB [2x16GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-ADA-030 | 329 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Gammix D35 32GB 3200MHz | 323 zł |
Adata Pamięć XPG GAMMIX D35 DDR4 3200 DIMM 32GB (2x16) czarna 112234 | 317 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje A-Data XPG Gammix D35 DDR4 2x16Gb
Ceny na A-Data XPG Gammix D35 DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG Gammix D35 DDR4 2x16Gb AX4U320016G16A-DTBKD35 | od 251 zł | 13 oferty | ||
A-Data XPG Gammix D35 DDR4 2x16Gb AX4U360016G18I-DTBKD35 | od 370 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →