Pamięć RAM A-Data Lancer RGB DDR5 1x16Gb AX5U5200C3816G-CLARBK
Wideo 10Zdjęcia 8 |
A-Data AX5U5200C3816G-CLARBK |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Lancer RGB DDR5 1x16Gb AX5U5200C3816G-CLARBK
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Pamięć XPG Lancer RGB DDR5 5200 DIMM 16GB czarna SAADA50165200X2 | 256 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Lancer RGB 16GB 5200MHz | 257 zł |
Adata XPG Lancer DDR5 RGB 16GB 5200 CL38 Szary | 259 zł |
Pamięć ADATA XPG Lancer RGB, DDR5, 16 GB, 5200MHz, CL38 (AX5U5200C3816G-CL | 246 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data Lancer RGB DDR5 1x16Gb
Ceny na A-Data Lancer RGB DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data Lancer RGB DDR5 1x16Gb AX5U5200C3816G-CLARBK | od 244 zł | 14 oferty | ||
A-Data Lancer RGB DDR5 1x16Gb AX5U6000C4016G-CLARBK | od 450 zł | 3 oferty | ||
A-Data Lancer RGB DDR5 1x16Gb AX5U6400C3216G-CLARBK | od 388 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →