Pamięć RAM A-Data XPG Gammix D10 DDR4 2x16Gb AX4U360016G18I-DB10
Wideo 2Zdjęcia 7 |
A-Data AX4U360016G18I-DB10 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG Gammix D10 DDR4 2x16Gb AX4U360016G18I-DB10
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Pamięć XPG GAMMIX D10 DDR4 3600 DIMM 32GB 2x16GB Czarna SAADA4G32360 | 362 zł |
Pamięć RAM Adata XPG Gammix D10 DDR4 32GB 3200MHz AX4U360016G18I-DB10 | 549 zł |
Pamięć RAM ADATA XPG Gammix D10 32GB 3600MHz | 359 zł |
Adata XPG Gammix D10 DDR4 32GB (2 x 16GB) 3600 CL18 Czarny | 359 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data XPG Gammix D10 DDR4 2x16Gb
Ceny na A-Data XPG Gammix D10 DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG Gammix D10 DDR4 2x16Gb AX4U320016G16A-DW10 | od 390 zł | 3 oferty | ||
A-Data XPG Gammix D10 DDR4 2x16Gb AX4U320016G16A-DB10 | od 315 zł | 16 oferty | ||
A-Data XPG Gammix D10 DDR4 2x16Gb AX4U360016G18I-DB10 | od 330 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →