Pamięć RAM A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U5200C3816G-DCLARBK (AX5U5200C3816GDCLARWH)
Wideo 10Zdjęcia 9 |
A-Data AX5U5200C3816G-DCLARBK |
|
Dwukanałowy zestaw podkręcanych modułów RAM DDR5 z masywnym radiatorem i kontrolowanym podświetleniem RGB LED. Jest to jeden z topowych produktów rodziny ADATA Lancer 2021. Składa się z dwóch modułów o łącznej pojemności 32 GB (2x16 GB). Producent pozycjonuje się jako elitarny produkt z wyższej kategorii cenowej, przeznaczony dla najbardziej wymagających graczy, entuzjastów podkręcania i posiadaczy stacji roboczych z najnowszymi procesorami Intel Core i flagowymi płytami głównymi opartymi na chipsecie Z690.
Różni się od pamięci DDR4 znacznie wyższym taktowaniem i zwiększoną przepustowością, co osiągnięto dzięki podwojonej liczbie banków pamięci, zwiększonej długości pakietów i przeprojektowanemu schematowi zasilania. W szczególności zestaw A-Data LANCER RGB DDR5 2x16Gb może pochwalić się nominalną częstotliwością taktowania 5200 MHz z opóźnieniem CL38 i zmniejszonym napięciem roboczym do 1,25 V. Twierdzona imponująca prędkość zegara zapewnia imponującą przepustowość, co ma najbardziej pozytywny wpływ na ogólną wydajność komputerów i gier. Ponadto pamięć DDR5 oferuje potencjalnemu właścicielowi cały arsenał zaawansowanych funkcji, takich jak obsługa profili automatycznego przetaktowywania XMP 3.0 oraz wbudowany system korekcji błędów ODECC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Kup A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U5200C3816G-DCLARBK
Adata XPG Lancer RGB 32GB [2x16GB 5200MHz DDR5 CL38 DIMM] RD-DDR5-ADA-004 | 569 zł |
Pamięć ADATA XPG Lancer RGB, DDR5, 32 GB, 5200MHz, CL38 (AX5U5200C3816G-DC | 567 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ADATA XPG LANCER DDR5 5200 DIMM 32GB (2x16) CL38 RG | 528 zł |
Pamięć ADATA XPG Lancer RGB, DDR5, 32 GB, 5200MHz, CL38 (AX5U5200C3816G-DC | 525 zł |
ADATA 32GB (2x16GB) 5200MHz CL38 XPG Lancer RGB - WYPRZEDAŻ - ostatnie szt | 659 zł |
Modyfikacje A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb
Ceny na A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U5200C3816G-DCLARBK | od 525 zł | 5 oferty | ||
A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U5600C3616G-DCLARBK | od 547 zł | 3 oferty | ||
A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U6000C3016G-DCLARBK | od 645 zł | 1 oferta | ||
A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U6000C4016G-DCLARBK | od 699 zł | 2 oferty | ||
A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U6400C3216G-DCLARBK | od 684 zł | 1 oferta | ||
A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U6800C3416G-DCLARBK | od 699 zł | 4 oferty | ||
A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U7200C3416G-DCLARBK | od 800 zł | 6 oferty |