Pamięć RAM A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 1x16Gb AX4U360016G18I-ST60
Zdjęcia 8 |
A-Data AX4U360016G18I-ST60 3200 MHz CL16 3600 MHz CL18 (18-22-22) |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 1x16Gb AX4U360016G18I-ST60
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pamięć ADATA XPG Spectrix D60G, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL18 (AX4U360016G18I | 212 zł |
ADATA XPG SPECTRIX D60G - DDR4 - Moduł - 16 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MHz / | 338 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ADATA DDR4 16GB - 3600 - CL - 18 - Single-Kit - DIMM | 212 zł |
Modyfikacje A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 1x16Gb
Ceny na A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 1x16Gb AX4U3200316G16A-ST60 | od 220 zł | 2 oferty | ||
A-Data XPG Spectrix D60G DDR4 RGB 1x16Gb AX4U360016G18I-ST60 | od 212 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →