Pamięć RAM A-Data Lancer Blade DDR5 2x32Gb AX5U6000C3032G-DTLABBK
Zdjęcia 9 |
A-Data AX5U6000C3032G-DTLABBK |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Lancer Blade DDR5 2x32Gb AX5U6000C3032G-DTLABBK
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 64GB (2x32) CL30 czarna SAADA50646 | 997 zł |
Adata XPG LancerBlade 64GB [2x32GB 6000MHz DDR5 CL30 DIMM] RD-DDR5-ADA-016 | 1 049 zł |
Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 64GB (2x32) CL30 czarna 126336 | 997 zł |
Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 64GB (2x32) CL30 czarna 1912094 | 1 051 zł |
Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 64GB (2x32) CL30 biała SAADA506460 | 997 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →